2500+ ÜRÜN VE 45.000+ STOĞUMUZ İLE HİZMETİNİZDEYİZ

Colezium Giyim ve İç Giyim olarak Bayan giyim, fantazi giyim, İç giyim, Erkek Giyim, İç giyim, Çocuk İç Giyim, Bebek Giyim üzerine magazamızda hizmet vermekteyiz.

Mağazamızda olmayan hiç bir ürün web sitemizde yoktur. Yani sıtoğumuzda olmayan hiç bir ürün web sitemizde bulunmamaktadır. Sitemizi incelediğinizde fiyatların çok makul olduğunu ve hızlı tükendiğini göreceksiniz. Mağazamızın depo su web sitemizdir. Kesinlikle mağazamızda olmayan bir ürün web sitemizde bulunmamaktadır.

Web sitemiz opencart alt yapısındadır. Opencart özel mağaza entegrasyonu sağlanmıştır. Mağazada satılan bir ürün lazer okuyucu ile okutulduğu anda web sitesi sıtoğundan otomatik olarak aynı anda düşmektedir. Bu sebeble mağazada veya başka mecralarda satışı yapılmış ürün sistemden düştüğü için müşterinize mahcup olma veya stokta olmayan ürünün bayi tarafından satılmasının önüne geçilmiştir.


BAYİLİK KONUSUNDA BİLGİLENDİRMELER :

 1. Bayan , Erkek , Çocuk , İç Giyim, Fantazi Giyim Bebek Giyim Üzerine mağazamızın web sitesi üzerinde xml bayilikler verme kararı aldık.

 2. XML bayilik ve diğer bayilik lerin tamamı tek sefer ödemedir yıllık vs değildir 500 TL xml üçreti vardır.   Bu üçret kırtasiye fatura masrafları olarak kullanılmaktadır. Tekrar sizden extra üçret istenmemektedi

 3. ONLİNE ÖDEME İÇİN TIKLAYINIZ...  


 4. Ürünlerimizde %30 kar marjı bulunmaktadır. Bayi fiyatlarını görebilmek için bayiliğiniz onaylanmış olması gerekmektedir.

 5. Tüm ürünlerimiz faturalıdır. K.D.V. oranı %8'dir. (Fiyatlar KDV dahil fiyatlardır.)
 6. Vergi levhanız olsun ya da olmasın satış yapabilirsiniz.
 7. Hafta içi 16:00 kadar verilen siparişler aynı gün, 16:01 den sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargolanmaktadır. Cumartesi 12:00 kadar verilen siparişler aynı gün 12:01 den sonra verilen siparişler ve Paraz günü verilen siparişler Pazartesi günü kargolanmaktadır.

 8. Stockmount,entegra vs firmalar ile çalışan bayilerimiz varyant barkodlu XML miz mevcuttur.

 1. XML ve DROPSHİPPİNG BAYİLİK SİSTEMİNE GİRİŞ :
 1. Web sitemize üye olunuz.
 2. Üyeliğinizden sonra info@colezium.com mail adresimize içerisinde isim, soy isim, açık adres ve iletişim bilgilerinizin olduğu ve satış yapmak istedeğiniz web sitesi veya sitelerini, eğer pazaryerlerindede satış yapıcaksınız pazaryeri mağaza isimlerinide içeren bir iletişim maili atınız.
 3.  Sizi indirim tanımlı bayilik müşteri gurubuna alıyoruz.
 4. Xml taleb eden bayilerimize Xml linkimizi mail yolu ile iletiyoruz
 5. Ürün resmi talep eden bayilerimiz ürün resimlerini web sitemizden indirebilirler. 1. XML BAYİLİK SİSTEMİNE GİRİŞ (VERGİ MÜKELLEFİ OLMAYANLAR İÇİN):
 1. Web sitemize üye olunuz.
 2. Üyeliğinizden sonra info@colezium.com mail adresimize içerisinde isim, soy isim, açık adres ve iletişim bilgilerinizin olduğu ve satış yapmak istedeğiniz web sitesi veya sitelerini, eğer pazaryerlerindede satış yapıcaksınız pazaryeri mağaza isimlerinide içeren bir iletişim maili atınız.
 3. Sizi indirim tanımlı bayilik müşteri gurubuna alıyoruz.
 4. Bu gurupta satış yapabilmek için bakiye yüklemeniz gerekmektedir.Satışlarınızda bakiye üzerinden alım yapıcaksınız.
 5. Faturasız satış ve kargo firmamızdan çıkmamaktadır. Satışlarınızda satış fiyatınız üzerinden +KDV hesaplanasak fatura kesimi yapılmaktadır.


BAKİYE YÜKLEME VE EKSTRA İNDİRİM

 1. Sitemize bakiye yükleyerek ekstra indirm alabilirsiniz. Bakiyeniz tükendiğinde indirim sonlanıcaktır tekrar bakiye yükleyerek indiriminli alımınıza devam edebilirsiniz.
 2. 1000 TL bakiye yükleme ekstra %5 indirim.
 3. 2500 TL bakiye yükleme ekstra %10 indirim.
 4. 5000 TL bakiye yükleme ekstra %15 indirim.


KAPIDA ÖDEMELİ KARGO GÖNDERİMİ (colezium anlaşmalı kargo ile eğer kendi anlaşmanız üzerinden gönderim yapıyorsanız alttaki metni dikkate almayınız)

 1. Kapıda ödemeli kargo gönderimi yapabilmek için sistemimize 1000 tl bakiye yüklemeniz gerekmektedir.
 2. Kapıda ödemeli gönderimlerde kargo iade durumlarında. İade kargo bedeli + kesilen fatura KDV,si  ödediğiniz üçretten kesilerek bakiyenizde düşülecektir.
 3. Kapıda ödemeli gönderimde PTT kargo kullanılmaktadır.

TÜM BAYİLİK SİSTEMLERİ İÇİN SATIŞ UYGULAMASI

 1. Ürünlerimizi ister xml olarak web sitenizde veya pazar yerlerinde ve sosyal medyada satabilirsiniz
 2. Aldığınız siparişleri web sitemiz üzerinden sipariş oluşturarak müşterilerinize gönderim sağlayabilirsiniz.
 3. Ödeme seceçeneği olarak Bayilik sisteminde havale veya kredi kartına taksit seçeneği kullanılabilir. 
 4. Kapıda ödeme seçeneği ile kargo gönderimi yapıla bilmesi için sistemimize bakiye yüklenmesi gerekmektedir.
 5. Kapıda ödemeli gönderim yapılabilmesi için ön bakiye yüklemesi yapılmamış siparişler bakiye yükleme işleminden sonra çıkış yapılacaktır.
 6. Kargolama ister sizin kargo anlaşmanız üzerinden ister bizim kargo anlaşmamız üzerinde gönderim sağlayabilirsiniz (PTT kargo ile anlaşmamız var ).
 7. Kargolar (Vergi levhası olanlar için) firmanız adına çıkartılabilir. Colezium firmasına ait herhangi bir materyal kargo paketinde bulunamaz.
 8. Müşteriye sunulacak fatura bayiye aittir (vergi levhası olanlar için geçerlidir.)
 9. Müşterilerinize kargo ile gönderilmesini istediğiniz kartvizit, broşür, hediye gibi materyaller var ise önceden bize ulaştırmanız gerekmektedir.
 10. Ürün iadesi kabul edilmektedir.Ürün iadelerinde ürünün tekrar satışına mani bir durum olmamak kaydi ile ürünlerimizi iade alabilirsiniz ve bize gönderebilirsiniz.Ürün iade bedelleri mağazamızda tarafınıza kredi olarak tahsis edilmektedir.İade kargolarda kargo bedelleri bayiye aittir.  FİRMA SAHİBİ OLMAYARAK İNSTAGRAM FACEBOOK DOLAP GİBİ UYGULAMALARDAN SATIŞ YAPMAK İSTEYENLER

 1. Firma sahibi olmayarak kendi instagram vb sayfalardan satış yaparak para kazanmak isteyen kişiler bakiye yükleme yaparak sistemimize dahil olabilirler.
 2. Sistemimize en az 1000 TL bakiye yüklemesi yapmanız gerekmektedir.
 3. Kapıda ödemeli gönderimlerinizde Colezium kargo anlaşması ile gönderim yapılır. Kargonuzda colezium ait bir bilgi bulunmaz.
 4. Kapıda ödemeli gönderimlerde kargo iade durumlarında. İade kargo bedeli + kesilen fatura KDV,si  ödediğiniz üçretten kesilerek bakiyenizde düşülecektir.
 5. Satışlarınızda Fatura sizin adınıza kesilmektedir.Alıcınıza fatura kesilmesini istiyorsanız bunu ekstra olarak bildirmeniz gerekmetedir. 
 6. Tüm kargo  gönderimlerinizde PTT kargo kullanılmaktadır.

KOMİSYONLU SATIŞ ORTAKLIĞI UYGULAMASI :

 1.  Komisyonlu satış ortaklığında tek yapmanız gereken web sitemize üye olduktan sonra hesabım panelinde ortaklık sayfasındaki bilgileri eksiksiz olarak doldurmaktır.
 2. Komisyonlu satış ortaklığında komisyon oranı %15 dir (satışları artan bayilerimizin komisyon oranları yükseltilecektir).
 3. Yapmanız gereken tek şey ürünlerimizin size özel referans kodlarını internet ortamında paylaşmak.
 4. komisyonlu satış oraklığı panelinizden paylaştığınız linkler üzeinden gelen müşterileri ve satışları takip etmek ve komis yon kazancınızı hesaplamaktır. 
 5. Kazanç komisyonlarınız her ayın 15 inde hesabınıza yatmaktadır. Hafta sonu veya resmi tatile denk gelmesi durumunda bir sonraki iş gününde yatmaktadır.

Bayi başvurusu ve bayilik ile tüm soru ve sorunlarınızda 05051087106 numaralı  WHATSAPP bayi destek hattımıza yazabilir aklınıza takılan sorularınıza cevab bulabilirsiniz.


Üye olmak için tıklayınız.


 1. Mağaza adresimiz : İsmet Paşa Mahallesi Borsa Caddesi Yağar Kadıoğlu İş Hanı No : 3/A, 46100 Dulkadiroğlu/Kahramanmaraş


Mağaza resim ve bilgileri : Colezium Giyim ve İÇ Giyim TIklayınız

Web Site Adresimiz : https://www.colezium.com/
Facebook Sayfamız : https://www.facebook.com/coleziumcom/
İnstagram Adresimiz: https://www.instagram.com/coleziumcom/